top of page
ev-tasimak-zor-mudur

ARDAHAN EVDEN EVE NAKLİYAT

0542 142 26 47 Ankara nakliye firmalar Trabzon Evden Eve Nakliyat. Evden Eve Nakliyat Trabzon Evden Eve Taşımacılık Evden Eve Taşımacılık Şehirler Arası Nakliyat Şehir İçi Nakliyat Asansörlü Nakliyat Asansörlü Taşımacılık Trabzon Evden Eve Nakliye Evden Eve Nakliye Trabzon Nakliyat Firmaları Nakliyat Firmaları Trabzon Taşımacılık Taşıma Şirketleri Evden Eve Nakliyat Firmaları Evden Eve Nakliyat Şirketleri 

evden eve tasımacılık  evden eve naklıyat  evden eve tasima  evden eve tasimacilik  evden eve nak  evden eve nakliyeciler evden eve firmaları  evden eve taşınma  şehirlerarası evden eve  evden eve taşıma fiyatları  evden eve nakliyet  evden eve taşımacılık fiyatları  evden eve nakliye fiyatları   evden eve nakliyat fiyat   evden eve depolama   evden eve nakliye firmaları  evden eve şirketleri   evdeneve nakliye 
ev taşıma şirketleri  ev taşımacılığı  nakliye fiyatları evden eve asansörlü evden eve naklıye  evden eve tasıma  evden eve taşıma şirketleri  evden eve nakliyeci  şehirlerarası evden eve nakliyat  evden eve nakliyat ücretleri evden eve nakliye şirketleri  evden eve nakliyat şirketleri  evden eve nakliyat firmalari  evde eve nakliye  evden taşımacılık  evden nakliye taşıma şirketleri   şehirler arası nakliye fiyatları 
şehirlerarası nakliye fiyatları   şehirler arası nakliye firmaları şehirlerarası nakliye firmaları   şehirler arası nakliye şehirler arası nakliye şehirlerarası taşımacılık ev taşımacılık nakliye fiyat şehir içi nakliye  
nakliye şirketleri nakliye firmalari 05380 280 05 29 Ankara evden eve nakliyat evden eve nakliye ev taşıma en iyi nakliye firmaları 

Günümüz şartlarında tayin, semt değiştirme, ev sahibi olma veya başka eve kiraya çıkma gibi sebeplerden dolayı sürekli olarak evden eve nakliyat ihtiyacı meydana gelmektedir. Bu bireysel imkanlarla gerçekleştirilmeye çalışıldığında oldukça zahmetli bir süreçtir. Bu zahmetli süreç evden eve nakliye sektörünün ortaya çıkmasına ve gelişmesine sebep olmuştur.
Yerleşimin sık ve nüfusun fazla olduğu büyükşehirlerde daha fazla nakliye sirkülasyonun olmasından dolayı bu illerimizde evden eve taşımacılık hususi bir sektör olarak kendini geliştirmiştir. Özellikle istanbul hızla büyüyen ve kentsel dönüşüm kapsamında sürekli yenilenen yerleşim yapısıyla evden eve nakliye firmaları için büyük bir hizmet alanı haline gelmiştir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat firmaları, günden güne gelişen hizmet anlayışı ve teknolojik donanımlarıyla daha nitelikli evden eve nakliyat işlemlerini İstanbullu vatandaşların kullanımına sunmuştur.

evden eve nakliyat hizmetleri hem şehir içi taşımacılık hem şehirlerarası taşımacılık olarak iki koldan gelişim göstermiştir. Bunun sebebi İstanbul’un son 50 yılda hızla göz almasıdır. Göz aldıkça semtlerin yapılanma ve yerleşimleri değişmiş, yeni semt ve ilçeler meydana gelmiştir. Özellikle yeni yapılaşmanın yoğun olduğu bölgeler diğer illerden gelen vatandaşlar tarafından tercih edilmiştir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat firması olarak 30 yılı aşkın tecrübemiz ve geliştirdiğimiz yöntemlerle müşterilerimize en doğru ve güvenilir hizmeti sunmaktayız.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılmaktadır?

Taşınma sürecinde ev içerisinde bulunan eşyalarınızı nasıl paketleme ve taşıma yaptığımıza dair detayları aşağıdaki başlıklardan kısaca inceleyebilirsiniz.

Mobilyalar Nasıl Taşınır?

Alanında uzman mobilya ustaları tarafından özenle demonte hale getirilen mobilyalarınız ithal pet graft kâğıtlı havalı naylonlarla ambalajlanarak plaka kartonlarda paketlenmektedir. Gayet dikkatli bir şekilde araca yüklenir ve yeni adresinizde aynı özenle kurulumu yapılmaktadır.

 

Yatak, Koltuk Ve Sandalye Nasıl Taşınır?

Bu tarz eşyalarınızı önce streç film ile kaplıyor ve aynı şekilde ithal graft kağıtlı havalı naylonlar ile paketliyoruz. Çizilmelere karşı korunaklı olması amacıyla duruma göre çift kat hizmet verilmektedir.

Şifonyer, Yemek Masası,Komidin, Sehpa, Büfe, Camlı Vitrin Nasıl Taşınır?

Bu tarz eşyalarınız cam içerebildiğinden daha korunaklı bir şekilde paketlenmektedir. Öncelikle özel yapım köpüklerle tüm köşelerinden streçler aracılığıyla sarılır. Sonrasında graft kağıtlı havalı naylonlar ile sarılır ve son aşamada plaka kartonlarla muhafaza altına alınır. Böylelikle taşıma esnasında en ufak bir zarar görmemesi sağlanmaktadır.

 

Beyaz Eşyalar Nasıl Taşınır?

Demontesi  uzman ekibimizce yapılan beyaz eşyalarınız sabitleme vidaları takılarak soma graft kağıtlı havalı naylonlar ile muhafaza altına alınmaktadır. Çizilme, çökme gibi tüm ihtimallere karşı korunaklı hale getirilerek titizlikle taşınmakta ve kurulumu yapılmaktadır.

 

Elbiseler Nasıl Taşınır?

Şirketimiz tarafından özel olarak imal ettirilen elbise taşıma kolilerinin içinde dengeli askılar bulunmaktadır. Elbiseleriniz bu askılara özenle asılarak taşımaya uygun hale gitirilir. Çekmecelerde yer alan elbiseler ise normal elbise kolilerine özenle yerleştirilerek taşınmaktadır

Elektronik Eşyalar Nasıl Taşınır?

Elektronik eşyaların taşınma işlemi kabloların sökülmesiyle ve havalı naylonlarla paketlenmesiyle birlikte başlar. Sonrasında beyaz kağıtlara sarılarak kolilere yerleştirilir veya sandıklama yöntemi ile paketlenir. Boşluklar alınarak zarar görmesi engellenir.

Ayna - Cam Ve Hassas Eşyalar Nasıl Taşınır?

Özel beyaz kağıtlara sarılan hassas eşyalarınız, sonrasında havalı naylonlara sarılır. Korunaklı ve bölmeli kolilere konularak paketlenir. Büyük ebatlarda cam veya aynalar için özel sandıklar yapılır. Köpükler aracılığıyla korunaklı hale getirilerek paketleme işlemi yapılır.

Antika , Seramik, Porselen , Resim, Yağlı Boya Tablo Nasıl Taşınır?

Bu tarzda değerli eşyalar için müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel menteşelere sahip ağaç sandıklar eşyaların ebatlarına göre tarafımızca hazırlanır. Yumuşak straforlar ile kaplanmış bu sandıklara eşyalarınız özel ambalaj malzemeleriyle paketlenerek yerleştirilir. Hiçbir boşluk ve açıklığın kalmadığı sandıklarda değerli eşyalarınız özenle taşınır.

Avize, Lamba Nasıl Taşınır?

Avize gibi taşınması gereken eşyalarınız ebatlarına göre hazırladığımız mukavemeti yüksek karton veya ahşap sandıklara beyaz kağıt ve köpüklerin muhafazası altında yerleştirilir. Özellikle hassas camların birbirlerini teması engellenerek zarar görmesinin önüne geçilir.

Ayakkabı, Çanta Nasıl Taşınır?

Ayakkabı, çanta vb. eşyalarınız ise her biri ayrı beyaz kağıtlara sarılarak özenle kolilere yerleştirilir. Ezilmemesi için önlemler alınır ve küçük koli kullanılır. <

Mutfak Eşyalar Nasıl Taşınır?

Firmamızın özenle üzerinde çalıştığı ve geliştirdiği mutfak eşyaları paketleme yöntemleri bulunmaktadır. Porselen ve fincanlarınız yumuşak havalı naylonlara birer birer paketlenir. Ayrı kolilere yerleştirilir. Temasları engellendiği için ufakta olsa zarar görmezler. Diğer mutfak eşyalarınız içinde aynı yöntem diğer malzemelerin desteği ile uygulanır.

Banyo Ve Temizlik Malzemeleri Nasıl Taşınır?

Banyoda bulunan malzemeler türlerine göre özenle kolilenir. Zarar görmeleri ve karışmaları engellenir.

İstanbul Eşya  Paketleme Ve Nakliyat Hizmeti İletişim

İstanbul ilinde en en iyi nakliye hizmetini sunan firmamız evden eve Nakliyat, eşya paketleme  konusunda da müşterilerini daima memnun etmeyi başarmıştır. Sorunsuz taşımacılığın bir gereksinimi olan paketleme hizmetlerimiz kendi geliştirdiğimiz taktiklerle özenle yapılmaktadır.

Taşınmaya karar verdiyseniz gün ve saati netleştirerek firmamıza başvurmanız ve tüm taşıma işlemleri için uzman ekiplerimizin gelmesini beklemeniz yeterli olacaktır.
Sormak istediğiniz tüm detaylar için müşteri danışma hattımız olan 0538 280 05 29 nolu numarayı 7/2 arayabilirsiniz.   0542 142 26 47

bottom of page