top of page
ofis taşıma.jpg

Türkiye Nakliyeciler Sitesi , ofis & büro taşıma taleplerinizin hızlı ve sorunsuz gerçekleştirilmesi için ücretsiz ekspertiz görevlimiz, ofisinizdeki eşyaların boyutu ve türünü belirleyerek, gerekli ambalaj ve paketleme malzemesinin ve kullanılacak ekipman ve personelin aracın sayısını belirler.

Taşıma günü personelimiz tarafından bu plan dahilinde eşyalarınızın dosyalarınızın ve evraklarınızın uzman ekibimizce uyarı ibaresi koyularak taşınması işlemi gerçekleştirilir.

Bilgisayar, fax, yazıcı, güvenlik kamerası ve bütün dijital aletleriniz gerekli güvenlik önlemleri alınarak en uygun ambalaj malzemesi ile ambalajlanıp diğer tüm eşyalardan ayrı bir şekilde araca yüklenmesi yapılır.

Sizde ofisinizi, büronuzu taşıtırken tüm nakliye hizmetlerinde kendisini kanıtlamış, yetkin personeli gönül rahatlığı ile bizi seçebilirsiniz.

Ofis Taşıma asla hafife alınacak bir hizmet türü değildir, müşteri için eşyanın zamanında hızlı ve güvenli bir şekilde taşınması, taşıma sırasında fista bulunan ekipmanların, dökümanların kategorisine göre ayrıştırılıp ayrı ayrı paketlenmesi yeni işyerinde yerleşim yaparken kolaylık sağlamakla beraber zaman kaybını da engeller, zaman kaybının önlenmesi maddi kaybında olmamasını sağlar

 

bottom of page